Jūs esate čia: / KNYGOS, KNYGELĖS
Knyga „Kaip tapti geru krepšininku“
Knyga „Kaip tapti geru krepšininku“
2,35 EUR 2,00 EUR
- 15%
668 Įvertinimai
Prekių liko nedaug - paskubėkite užsisakyti!
facebook dalintis Dalintis

Prekės informacija

Ši knyga jums padės pasiekti krepšinio įgūdžių viršūnę!

Tyrimais jau seniai įrodyta, jog aktyvus gyvenimo būdas mažina stresą, o gyvenimas tampa daug linksmesnis. Vis dėlto prieš skubėdami į krepšinio aikštelę pagalvokite, kokiu tikslu tai darote. Juk jei nebūsite apsisprendę, kaip išnaudosite savo galimybes, aktyvus gyvenimo būdas gali būti netgi nuobodus.

Geriausias sprendimas – tai nuolatinis domėjimasis pamėgta sporto šaka, meistriškumo lygio kėlimas bei papildomas entuziazmas siekiant aukščiausių tikslų.

Šiame leidinyje rasite paprastus, bet labai naudingus pratimus krepšinio tobulinimui bei sužinosite daugybę naujų jūsų pamėgtos sporto šakos subtilybių.

Nesudėtingose instrukcijose surinkta visa informacija, kurios jums prireiks siekiant užsibrėžtų tikslų. Jų rinkinys suteiks pasitikėjimo savo jėgomis, o piešinėliai leis ne tik susidaryti įspūdį apie tam tikrus krepšinio elementus, bet ir išmėginti juos patiems.

Knyga „Kaip tapti geru krepšininku“ jokiu būdu negarantuoja jums greitos sėkmės, tačiau neabejotinai padės pasiekti pačių geriausių rezultatų.

Leidykla neatsako už patirtas traumas, todėl rekomenduojame nuosekliai laikytis instrukcijų.

[!] Stebėk kainą

Mes jus informuosime, kai šios prekės kaina taps Jums priimtina.

Saugos kodas: EUR
Atsiliepimai apie prekę
Autorius:
*
Komentuoti:
Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *
Parašyti atsiliepimą.
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.