Jūs esate čia: / Kaip pirkti?

Kaip pirkti?

Nors šiose instrukcijose daug teksto, pirkti visai nesudėtinga. Perkant registruotis nebūtina, bet pirkti naudingiau užsiregistravus. Užsiregistravus, ateityje pirkimas būtų paprastesnis, be to dalyvautumėte nuolaidų programoje. Registracija nieko nekainuoja ir trunka vos keletą akimirkų.

Rinktis prekes ir dėtis jas į užsakymo krepšelį galite tiek užsiregistravę, tiek ir neužsiregistravę.

KAIP VISKAS VYKSTA:


1. Išsirinkite Jums reikalingas prekes. Tai padaryti galite dviem būdais:

Išsirinkti galite iš prekių katalogo arba į paieškos laukelį įrašykite reikalingos prekės pavadinimą ar jo dalį. Prekių kataloge arba, tuomet, jei paieška ras, ko norėjote, paspauskite ant dominančios prekės nuotraukos ar pavadinimo. Pateksite į išsamesnį prekės aprašymą, atidžiai jį perskaitykite ir jei prekė tinka ir patinka, paspauskite ant mygtuko prekių krepšelis. Prekė atsidurs Jūsų virtualiame pirkinių krepšelyje. Krepšelį visada matysite dešinėje el. parduotuvės pusėje beveik pačiame viršuje. Jei kurios nors prekės norite atsisakyti, krepšelyje prie norimos prekės uždėkite varnelę ir paspauskite mygtuką „pašalinti“. Jei norite pirkti keletą vienodų prekių, įrašykite pageidaujamą kiekį ir paspauskite mygtuką „Perskaičiuoti“. 

Kai prekė patenka į krepšelį, parduotuvės sistema ją įsimena, todėl galite toliau vaikščioti po parduotuvės puslapius ir rinktis kitas prekes.

2. Kai jau išsirinksite visas norimas prekes, paspauskite ant mygtuko „Kitas žingsnis“, kurį visada rasite savo pirkinių krepšelyje. Jei perkate neužsiregistravę, sistema pasiūlys pasirinkti kokiu būdu norite tęsti užsakymą - be registracijos arba prisijungus/užsiregistravus. Pasirinkus pirkimą be registracijos, toliau atsidarys langas, kuriame turėsite įvesti savo ir prekės gavėjo (jei skiriasi) kontaktinius duomenis.

Adreso įvedimas:

Mūsų parduotuvėje integruota Lietuvos adresų duomenų bazė, tad pasirinkus Lietuvą, turėsite iš sąrašo pasirinkti savivaldybę, kurioje gyvenate. Pasirinkus ją, bus pateiktas toje savivaldybėje esančių miestų ir kaimų sąrašas, iš kurio turėsite pasirinkti jums reikalingą. Po to bus pateiktas tame meiste ar kaime esančių gatvių sąrašas, iš kurio taip pat turėsite pasirinkti savąją. Visi sąrašai pateikaimi abėcėlės tvarka. Na, ir galiausiai turėsite įvesti namo ir buto numerį, jei toks yra.

Taip pat labai svarbu įvesti ir teisingą el. pašto adresą. Jei perkate užsiregistravę, kontaktinių duomenų pakartotinai nebereikės suvedinėti, nebent prekes norėtumėte gauti kitu adresu.  Kai adresas jau įvestas, spaudžiame mygtuką „Kitas žingsnis“.

3.  Naujame lange priklausomai nuo jūsų adreso parduotuvė pasiūlys pasirinkti pristatymo ir apmokėjimo būdą.  Abu pasirinkus, vėl spaudžiamas mygtukas „Kitas žingsnis“.

4. Po to atsidariusiame lange bus rodomos visos Jūsų užsakymo detalės - prekių sąrašas, galutinė kainą ir pristatymo adresas. Jai matote, kad norite ką nors pakeisti, galite grįžti į bet kurį ankstesnį etapą. Na, o jei viskas teisinga – paspauskite raudoną mygtuką „Patvirtinti“.

5. Priklausomai nuo to, kokį mokėjimo būdą pasirinksite, galite būti nukreipti į kurio nors apmokėjimų partnerio svetainę (pvz., Swedbank, PayPal ar mokėjimai.lt), o ten atlikus apmokėjimą, būsite sugrąžinti į mūsų el. parduotuvės užsakymo patvirtinimo puslapį. iš karto po to gausite ir užsakymo patvirtinimo el. laišką. 

Kai tik gausime apmokėjimą, išsiųsime Jums pranešimą el. paštu. Pranešimą išsiųsime ir tuomet, kai prekes supakuosime ir išsiųsime.

Smagaus apsipirkimo! 

DĖMESIO: užsakymai priimami kasdien visą parą, tačiau vykdomi tik darbo dienomis, darbo metu! Prekes paštas ir kurjeriai taip pat pristato tik savo darbo metu.

Jei kažkas liko neaišku, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu info@pirktuve.lt arba skambinkite +370 631 99991 (darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.)