Jūs esate čia: / PRENUMERATA
Prekė 1 / 12
Žurnalo „Su P.E.R.“ prenumerata Į UŽSIENĮ
Žurnalo „Su P.E.R.“ prenumerata Į UŽSIENĮ
19,99 EUR
69 Įvertinimai
Paruošta siuntimui
facebook dalintis Dalintis

Variantai Žurnalo „Su P.E.R.“ prenumerata Į UŽSIENĮ
Prekės informacija
DĖMESIO: nurodyta kaina galioja žurnalą siunčiant į Europos Sąjungos valstybes nares (Airija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Nyderlandai, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija.). Kitu atveju siuntimo išlaidos yra didesnės! Tad prie galutinės užsakymo sumos turėtumėte papildomai pridėti po 1,03 Eur už kiekvieną numerį.

„Su P.E.R.“ – mergaičių žurnalas, kurio trys herojės – Paulina, Ema ir Rūta (P.E.R.) kviečia skaitytoją draugauti, skaityti ir dūkti kartu. Trijų draugių nuotykiai kiekviename žurnalo numeryje pasakojami spalvingame manga stiliaus komikse. Ema, Paulina ir Rūta pristato populiarias mergaitiškas temas – yra magijos, darbelių, kelionių, grožio ir kt. skyreliai. Kartu su žurnalu skaitytojos gauna ir magnetines Emos, Paulinos, Rūtos lėles bei drabužėlius joms. Super mergaitės gyvena tik su P.E.R.!

žurnalai į užsienį siunčiami registruotu paštu. Prieš užsisakant prenumeratą, pasidomėkite kaip Jus aptarnaujantis paštas elgiasi, jei neranda siuntos gavėjo namuose.

Didžiąją prenumeratos į užsienį kainos dalį sudaro siuntimo, ypač siuntos registravimo, išlaidos.

DĖMESIO: jei norite prenumeruoti du vaikiškus žurnalus – už antrą mokėkite kaip už prenumeratą Lietuvoje! Tiesiog papildomai į savo prekių krepšelį įsidėkite kitą vaikišką žurnalą iš siūlomų prenumeruoti Lietuvoje. Abu žurnalus siųsime kartui, todėl antrojo žurnalo prenumeratos trukmė negali būti ilgesnė nei pirmojo.
Atsiliepimai apie prekę
Autorius:
*
Komentuoti:
Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *
Parašyti atsiliepimą.
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.
Ar jau matėte...?
Prekė 1 / 12