Jūs esate čia: / Pristatymo informacija

Pristatymo informacija

Šiuo metu dirbame su skubių siuntų kompanija „VENIPAK“ ir „Lietuvos paštu“.


Pristatymas bet kur Lietuvoje yra NEMOKAMAS, jeigu perkate už
30 Eur ir daugiau

Perkant už mažesnę nei 30 Eur sumą pristatymas Lietuvos Pašto registruota siunta kainuoja 2,00 Eur, kurjerių tarnybos siunta – 2,5 Eur.

Pastaba: kurjeris prekių į Neringą neveža.

 

Prenumeratos pristatymas

Jei „Pirktuve.lt“ prenumeruosite žurnalą, už jo pristatymą papildomai mokėti nereikės.
Prenumeruojami žurnalai pristatomi tik Lietuvos Paštu. Žurnalus paštininkai įmeta tiesiai į pašto dėžutę.
Atkreipkite dėmesį, kad žurnalų prenumerata Lietuvoje ir į užsienį pas mus yra išskirta atskirai.  Jei kartu su prenumerata perkate ir kitų prekių, jos bus pristatytos jūsų pasirinktu būdų, tačiau žurnalai vis tiek bus pristatomi paštu nepriklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo.

 

Užsakymo išsiuntimas ir pristatymo laikas:

Jūsų užsakymą supakuojame ir išsiunčiame tik sulaukę apmokėjimo.
Užsakymus stengiamės išsiųsti per 24 valandas po patvirtinimo apie gautą prekės apmokėjimą.
Lietuvos Pašto siuntų tarnyba siuntas iš mūsų paima pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 12:00. Pristatymas klientui Lietuvoje paprastai užtrunka 3-4 darbo dienas, priklausomai nuo Lietuvos Pašto apkrovos ir darbo grafiko (Reikėtų atsižvelgti į tai prekes užsakant šventiniu laikotarpiu ar valstybinių švenčių metu).
Venipak kurjerių tarnyba siuntas iš mūsų paima kiekvieną dieną 15 val., išskyrus savaitgalius ir šventines dienas. Paprastai siunta klientui Lietuvoje pristatoma kitą darbo dieną (Reikėtų atsižvelgti į tai kad esant dideliai kurjerių tarnybos apkrovai galimi nedideli vėlavimai, ypač šventiniu laikotarpiu ar valstybinių švenčių metu).
Na, o jei gyvenate Kaune, atlikę užsakymą prekes galite atsiimti ir už jas sumokėti mūsų ofise miesto centre (M.Daukšos g. 30).

Pažadame dėti visas pastangas, kad prekės Jus pasiektų kuo greičiau!

 

Pristatymas į užsienį:

Žurnalų prenumeratoms į užsienį taikomas papildomas siuntimo mokestis kiekvienam numeriui.
Kitas prekes į užsienį siunčiame taip pat tik registruotu paštu, kad siuntos nepasimestų, tad prie pirkinio kainos prisideda siuntimo į užsienio valstybę mokestis.
Pristatymo kaina į užsienį pateikiama Lietuvos Pašto puslapyje: http://www.post.lt/lt/pagalba/kainu-skaiciuokle/index/parcel
Užsakant prekes į užsienį riekėtų pasirinkti šiuos nustatymus Lietuos Pašto siuntų kainos skaičiavimo puslapyje:

  • 'Pasirinkite šalį' - šalis į kurią norite gauti siuntą;
  • 'Siuntinio svoris' - siuntinio svoris gramais. Prenumeratoms šis svoris turėtų būti "100 - 500g". Kitoms prekėms siuntos svoris priklauso nuo prekės svorio;
    Paspaudus mygtuką [ Skaičiuoti ] reikia pasirinkti papildomus parametrus skiltyje "Didžioji korespondencijos siunta":
  • 'Pirmenybinė';
  • 'Registruoti'.

Paskaičiuota "Didžiosios korespondencijos siuntos" kaina turėtų būti pridedama prie norimos prekės(-ių) ar (žurnalo prenumeratos atveju) vieno žurnalo numerio kainos. Gauta suma ir bus galutinė prekės kaina su pristatymu.

DĖMESIO: Užsakymai priimami kasdien visą parą, tačiau vykdomi tik darbo dienomis, darbo metu! Prekes paštas ir kurjeriai taip pat pristato tik savo darbo metu.