Žurnalo „Nykštukas“ prenumerata Į UŽSIENĮ
Žurnalo „Nykštukas“ prenumerata Į UŽSIENĮ
22,99 EUR
5 Įvertinimai
Paruošta siuntimui
facebook dalintis Dalintis

Variantai Žurnalo „Nykštukas“ prenumerata Į UŽSIENĮ
Prekės informacija

Žurnalas mažiesiems, 4-7 metų vaimas.

DĖMESIO: nurodyta kaina galioja žurnalą siunčiant į Europos Sąjungos valstybes nares (Airija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Nyderlandai, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija.). Kitu atveju siuntimo išlaidos yra didesnės! Tad prie galutinės užsakymo sumos turėtumėte papildomai pridėti po 1,03 Euro už kiekvieną numerį.


Labas, aš NYKŠTUKAS! ;)
Naujas žurnaliukas.
Tiems, kas mėgsta pramogauti,
Mokytis ir išdykauti,
Drąsiai pasakyt galiu:
JŪSŲ DRAUGAS AŠ ESU.

Šiame žurnaliuke vaikučių visada laukia Nykštuko nuotykiai, apdovanojimai ir pokštai, stalo žaidimai, dėlionės ir priedai. Be viso to, galite lankyti ponios Šarkos Tarkos mokyklą ir sužinoti trisdešimt dviejų raidžių istorijas. Šernas Bernas moko pažinti skaičius. Gražuolė Fėja Ėja, mosuodama burtų lazdele, rūpinasi visų nuotaika ir gera savijauta. O Kiškis Tiškis kaskart dovanoja vaikams po pilną krepšį užduočių – lauktuvių. Yra ir slaptas puslapis mamytėms, kuriame jos dalinsis auklėjimo gudrybėmis. Vaje, pamiršau pristatyti Klausutę. Ji mūsų žurnalo pramaniūgė, mat labai mėgsta viską slėpti, tad puslapiuose išslapsčiusi dar kelias užduotis stebi, kaip vaikams seksis su jomis susitvarkyti.
Nykštukui labai svarbu, kad draugaudami su juo ne vien pramogautumėte, bet ir pažintumėte pasaulį, mokytumėtės piešti, sužinotumėte pačias svarbiausias elgesio gatvėje ir aplinkoje taisykles.

Štai toks mūsų naujasis žurnaliukas.
NYKŠTUKAS – tikras mažųjų draugiukas!!!

žurnalai į užsienį siunčiami registruotu paštu. Prieš užsisakant prenumeratą, pasidomėkite kaip Jus aptarnaujantis paštas elgiasi, jei neranda siuntos gavėjo namuose.

Didžiąją prenumeratos į užsienį kainos dalį sudaro siuntimo, ypač siuntos registravimo, išlaidos.

DĖMESIO: jei norite prenumeruoti du vaikiškus žurnalus – už antrą mokėkite kaip už prenumeratą Lietuvoje! Tiesiog papildomai į savo prekių krepšelį įsidėkite kitą vaikišką žurnalą iš siūlomų prenumeruoti Lietuvoje. Abu žurnalus siųsime kartui, todėl antrojo žurnalo prenumeratos trukmė negali būti ilgesnė nei pirmojo.
Atsiliepimai apie prekę
Autorius:
*
Komentuoti:
Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *
Parašyti atsiliepimą.
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.
Ar jau matėte...?